• Główna
  • O nas
  • SKLEP
  • Obrazki piaskowe
  • Multimedia
  • Kontakt
This is an example of a HTML caption with a link.

 

Obrazy piaskowe - idealny pomysł na ciekawe prezenty

Obrazy piaskowe znakomicie sprawdzą się jako ciekawe, pomysłowe prezenty. Jest to bowiem niezwykły element dekoracyjny, który ozdobi każde wnętrze w sposób niebanalny. Ich wyjątkowość polega na tym, że za każdym razem przybierają inną formę. Piasek, który powoli opada z góry na dół ramki tworzy piękne kompozycje, co sprawia, że można wpatrywać się w niego w nieskończoność wciąż oczekując nowych kształtów. Jeśli Twoi najbliżsi lubią być zaskakiwani nietypowymi prezentami, bądź pewien, że obrazy piaskowe to naprawdę pomysłowe, ciekawe upominki. Stanowią one najlepsze rozwiązanie na każdą okazję: Boże Narodzenie, urodziny, imieniny, Walentynki, a także jako dowód sympatii. Będąc pionierem w produkcji tych obrazków, zapewniamy, że ich jakość jest niezaprzeczalna, a duży wybór kolorów i materiałów, z których są wykonane pozwoli wybrać produkt dopasowany do Państwa upodobań.

Obrazy piaskowe

Nawet stojący nieruchomy obrazek piaskowy przyciąga uwagę. Jednakże na czym polega jego istota zobaczymy dopiero po wprawieniu go w ruch. Obróciwszy obrazek, piasek znajduje się w jego górnej części i zaczyna opadać. Przeciska się przez bąbelki powietrze, które go podtrzymują i powoli tworzy wyjątkowe kompozycje
►►Czytaj więcej

 

Kolory

Kolory odgrywają dużą rolę w naszych obrazach, stąd ich różnorodność w naszej ofercie. Proponujemy siedem kolorów wody, dwa rodzaje piasku i pięć różnych kolorów ramek (w tym trzy kolory ramek drewnianych)
►►Czytaj więcej

Materiały

Oferujemy obrazy oprawione w ramy drewniane, aluminiow i plastikowe. Są one oferowane w różnych kształtach: okrąłym, prostokątnym, trójkątnym oraz panoramicznym.

Zainteresowany współpracą?

Nasza ofertę kierujemy do wszystkich firm handlowych, chcących mieć w swoim asortymencie oryginalne, niepowtarzalne prezenty i upominki, budzące zainteresowanie kupujących. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami.
►►Czytaj więcej