• Główna
  • O nas
  • SKLEP
  • Obrazki piaskowe
  • Multimedia
  • Kontakt

O naszej firmie

obrazy piaskowe

Firma ART istnieje od 1982 roku i jako pierwsza w Polsce, zaczęła profesjonalnie produkować i sprzedawać nieznane w tamtym czasie "Ruchome Obrazy Piaskowe". Przez te lata zbieraliśmy doświadczenie w produkcji i dystrybucji tych fascynujących upominków. Obecnie w naszej ofercie znajduję się kilkadziesiąt wzorów obrazków w różnych wielkościach i wariantach materiałowych. Wszystkie produkowane przez nas wzory zostały skonstruowane w naszej firmie i są wytworem naszych przemyśleń i długoletnich doświadczeń. To że rozumiemy potrzeby naszych klientów i celujemy w ich oczekiwania świadczy fakt, że nasze wzory są kopiowane przez nieuczciwe firmy i oferowane jako własne wyroby.

Naszym głównym założeniem było i jest: produkować "piaskowe obrazy" jak najlepszej jakości i dbać, aby nasi klienci byli zadowoleni ze współpracy z nami. To, że tak długo istniejemy na rynku i jesteśmy obecnie największą firmą w Polsce produkującą te oryginalnepaiątki i upominki, świadczy o tym, że nasze założenia udaje się nam realizować. Nieustannie pracujemy nad polepszaniem jakości naszych obrazów i wzbogacamy ofertę o nowe wzory . Z naszymi klientami staramy się współpracować długofalowo, świadcząc wszechstronną pomoc odnośnie sprawdzonych przez nas sposobów ekspozycji i sprzedaży tych unikalnych pamiątek i prezentów.

Na wszystkie nasze obrazy udzielamy gwarancji i wspomagamy technicznie, udostępniając specjalnie do tego celu skonstruowane stojaki i stelaże do prezentacji i sprzedaży, czyniąc ją wygodniejszą i skuteczniejszą.

Zapraszamy do współpracy wszystkich tych którzy poszukuja ciekawych, oryginalnych i niepowtarzalnych tematów.